Haber ve Duyurular

Faturalarınız "NetteFatura" ile E-faturaya Dönüşüyor! AnasayfaHaber ve Duyurular

Faturalarınız

Son yıllardaki önemli yatırımlarla en ileri ve güçlü teknolojik altyapılardan birine sahip ülkeler arasındaki yerini alan Türkiye; en iyi elektronik hizmet seçeneklerine yatırım yapmaya da devam ediyor. Bu kapsamda başlatılan ve kurumlarda verimlilik ile etkinliğin artırılması için oluşturulan e-fatura platformuna İşNet de sunduğu NetteFatura çözümüyle destek veriyor.

 

 

NetteFatura!

Çünkü kurumunuz ‘e-fatura’da ‘İşNet güvencesini’ hak ediyor!

 

  • İşNet, NetteFatura ile e-faturaya geçişleriyle birlikte kurumların e-faturayla ilgili tüm süreçlerindeki ‘en iyi rehberi, en güvenilir çözüm ortağı ve teknoloji sağlayıcısı’ oluyor. NetteFatura ile şirketlerin tüm bilgileri İşNet’in etik değerleri ve üstün teknolojisiyle güvence altına alınıyor, korunuyor ve saklanıyor.

  • NetteFatura; faturalandırma, ödeme ile ödeme takibi, faturaların saklanması ve arşivlenmesine kadar çok geniş bir yelpazedeki tüm e-fatura süreçlerinin en iyi teknolojiyle gerçekleştirilmesini sağlıyor.  NetteFatura’nın sağladığı avantajlarla tüm şirketler; hem kamu kurum ve kuruluşları hem de ticari ilişki içinde bulundukları tüm taraflar karşısında çok daha güvenilir ve itibarlı yapıya sahip oluyor.

 

Haber ve Duyurular

İletişim

İş Net Elektronik Bilgi Üretim Dağıtım Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş

Genel Müdürlük: Kore Şehitleri Cd. Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sk. No:5 Zincirlikuyu Şişli 34394 İstanbul

E-Mail: destek@istebulut.com.tr
Tel: 0 850 724 02 58