Artık Sizin de ERP Uygulamanız E-Fatura Gönderip Alsın!

NetteFatura Konnektör Anasayfa Ürünlerimiz NetteFatura Konnektör

Değerli müşterimiz size geri dönüş yapabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu tamamlayınız.

Nedir?

İşNet NetteFatura Konnektör yazılımları İşNet NetteFatura Hizmetini mevcut ERP yazılımları ile birlikte kullanmak isteyen müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla geliştirilmiştir.

 

NetteFatura Konnektör uygulaması ile ERP sistemlerinizde oluşturduğunuz faturaları, e-fatura formatına dönüştürüp, İşNet NetteFatura Platformu üzerinden sorunsuz ve otomatik bir şekilde karşıdaki firmaya iletmeniz mümkündür. 

 

NetteFatura Konnektör PLUS uygulaması sayesinde hem ERP sistemlerindeki faturaları gönderebilir, hemde firmanıza gelen e-faturaları ERP sisteminizin veri tabanına kolaylıkla kaydedilmesini sağlarsınız. 

Nerelerde Kullanılır?

NetteFatura Konnektör ve Konnektör PLUS, Windows İşletim Sistemi’nin bağlanabildiği birçok ERP yazılımının veri tabanları ile bilgi alışverişinde bulunabilir. NETSIS, LOGO ve ETA ERP uygulamalarının birçok sürümüne ve bunların dışında SQL veritabanı kullanan diğer ERP programlarına da erişim sağlamaktadır.

Nasıl Çalışır?

Uygulamayı http://app.isnet.econnect3.v2014.obtek.web.tr/ adresinden bilgisayarınıza indirdikten sonra ister 45 gün süreli demo kullanımından sonra, isterseniz hemen 1 adet lisans alıp 10 bilgisayarda aynı anda kullanımını sağlayabilirsiniz. 

Avantajları Nedir?

NetteFatura Konnektör ile mevcut ERP yazılımlarınızı çöpe atmadan ya da yüksek ücretler ödeyip e-fatura destekleyen versiyonlara yükseltmek zorunda kalmadan, az bir maliyetle birkaç saat içinde; hem e-fatura sistemiyle uyumlu hale gelir, hem de İşNet güvenilirliği ve desteğine kolayca kavuşmuş olursunuz.

İletişim

İş Net Elektronik Bilgi Üretim Dağıtım Ticaret ve İletişim Hizmetleri A.Ş

Genel Müdürlük: Kore Şehitleri Cd. Yüzbaşı Kaya Aldoğan Sk. No:5 Zincirlikuyu Şişli 34394 İstanbul

E-Mail: destek@istebulut.com.tr
Tel: 0 850 724 02 58